Taramayı geç
Güncelleme: 01:41 TSİ 24 Temmuz. 2009 Cuma
Paylaş

Avrupa Ligi 2. ön eleme turu sonuçları

UEFA Avrupa Ligi'nde 2. ön eleme rövanş maçları oynandı ve 3. ön elemeye yükselen takımlar belli oldu. Temsilcilerimizden Galatasaray, Tobol'u eleyerek İsrail ekibi Maccabi Netanya'nın rakibi oldu. Diğer temsilcimiz Fenerbahçe ise Macaristan'ın Honved takımıyla karşılaşacak.

NTV Spor
Güncelleme: 01:41 TSİ 24 Temmuz. 2009 Cuma

 AVRUPA LİGİ 2. ÖN ELEME TURU RÖVANŞ MAÇLARI

Olimpi Rustavi 0 - 1 Legia Varşova
Dinamo Tiflis 3 - 1 L. Metalurgs
FK Karabakh 1 - 0 Rosenborg
Petrovac 3 - 1 Anorthosis
Rabotnicki 4 - 2 Crusaders
FC Lahti 2 - 0 Nova Gorica
Gandzasar 0 - 2 NAC Breda
Valletta 0 - 1 St. Patricks
Tallinna FC Flora 1 - 4 Brondby
Dinaburg 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv
HJK Helsinki 1 - 3 Vetra
Kaunas 1 - 1 Sevojno
Polonia Warsaw 4 - 0 Juvenes/Dogana
MTZ-RIPO Minsk 1 - 2 Metalurg Donetsk
Dacia Chisinau 0 - 1 Zilina
FC Santa Coloma 1 - 4 Basel
Haladas 0 - 0 Elfsborg
Iskra-Stali 0 - 3 Cherno More Varna
Larisa 1 - 1 Reykjavik
Maccabi Netanya 3 - 0 Sliema W.
Randers FC 1 - 1 Suduva
Slaven Belupo 8 - 2 Milano Kumanovo
Tromso 4 - 1 Din. Minsk
Trnava 1 - 1 FK Sarajevo
Vaduz 2 - 0 Falkirk
Ujpest 1 - 2 Steaua Bükreş
AA Gent 1 - 0 Naftan Novopolotsk
Derry City 1 - 0 FC Skonto Riga
Galatasaray 2 - 0 Tobol Kostanay
HB Tórshavn 1 - 4 Omonia Nicosia
Siroki Brijeg 1 - 1 Sturm Graz
Slavija Sarajevo 2 - 1 Aalborg BK
Vllaznia 0 - 3 Rapid Vienna
Red Star Belgrade 4 - 0 Rudar Velenje
Helsingborg 2 - 2 Zestafoni
Motherwell 8 - 1 Flamurtari
Fram R 0 - 2 Olomouc
Bangor City 0 - 1 Honka
NK Rijeka 3 - 0 Differdang03
Pacos Ferreira 1 - 0 Zimbru

 3. ÖN ELEME TURU EŞLEŞMELERİ
1 FK Sarajevo -   Helsingborgs
2 Fredrikstad FK -   Lech Poznań
3 HNK Rijeka -   Metalist Kharkiv
4 KAA Gent -   AS Roma
5 SC Vaslui -   Omonia
6 FK Slavija Sarajevo -   Košice
7 IFK Göteborg -   Hapoel Tel-Aviv
8 PSV Eindhoven -   Cherno More
9 FC Metalurh Donetsk -   Ljubljana
10 Vålerenga Fotball -   PAOK
11 Kinyras Peyias -   Rapid Wien
12 FC Honka -   Qarabağ
13 FC Vaduz -   Slovan Liberec
14 Saint Patrick's -   Krylya Sovetov
15 Randers -   Hamburg
16 Tromsø -   Slaven Koprivnica
17 Brøndby -   Legia Warszawa
18 FK Vojvodina -   Austria Wien
19 CSKA Sofya -   Derry City
20 Steaua Bükreş -   Motherwell
21 Žilina -   Hajduk Split
22 Braga -   Elfsborg
23 Aberdeen -   Sigma Olomouc
24 Rabotnicki -   Odense
25 FK Sevojno -   Lille
26 FK Petrovac -   Sturm Graz
27 Fenerbahçe -   Honvéd
28 Bnei Yehuda -   Paços Ferreira
29 Club Brugge -   Lahti
30 Athletic Bilbao -   Young Boys
31 Reykjavík -   Basel
32 Galatasaray -   Maccabi Netanya
33 Dinamo Tiflis -   Crvena Zvezda
34 Polonia Warszawa -   NAC Breda
35 Vėtra -   Fulham

Bu habere puan verin
En yüksek puan alan haberler
Düşük
0.5 puan ver1 puan ver1.5 puan ver2 puan ver2.5 puan ver3 puan ver3.5 puan ver4 puan ver4.5 puan ver5 puan ver
Yüksek

0 kullanıcıdan 0 puan.
Facebook'ta Paylaşılanlar
0 Yorum yapmak için .
olarak oturum açmışsınız. Çıkış?
Gönder
0/1000
  UEFA AVRUPA LİGİ : DİĞER HABERLER  
  
UEFA Avrupa Ligi Bölüm Anasayfa
 
Ekle UEFA Avrupa Ligi haber okuyucunuza başlıklar:
 

reklam