Taramayı geç
Sponsor: 

Gündem

Lüks devi Türkiye'de

Birkaç ay önce resmi olarak Türkiye’de varlığını ilan eden Rolls-Royce tartışmasız dünyanın en lüks araç markalarından biri. İşte bu özel markanın en beğenilen modeli Rolls-Royce Phantom’u ntvmsnbc.com okuyucuları için test ettik.

Tamamen yenilendi

Yenilikçi tasarım anlayışıyla rekabet çıtasını yükselten, modern klasik olarak tanımlanan Audi TT yenilendi. İspanya’da düzenlenen uluslararası lansmanla tanıtılan yeni Audi TT’yi Malaga’da ntvmsnbc.com okuyucuları için test ettik.

Yeni MINI'yi test ettik

Kendine has bir tarzı olan ender otomobillerden biri olan Mini’nin efsanevi modeli Cooper yenilendi. Baş tasarımcı Sir Alec Issigonis’in yıllara meydan okuyan; ‘diğerlerinden farklı yap’ felsefesiyle yapılan otomobilin son kozunu sizler için test ettik.

Ntvmsnbc test etti

Sınıfının en iyi araçlarından biri olarak gösterilen, segmentinin kriterlerini belirleyen Volkswagen’in iki kapılı sporcusu Scirocco yenilendi. Kısa süre önce ülkemizde de satışa sunulan aracı ntvmsnbc.com okuyucuları için test ettik. İşte yeni VW Scirocco’nun özellikleri.

Yeni 220d Coupe testi

Otomotiv dünyasına yön veren markalardan BMW, birbiri ardına tanıttığı yeni modellerle dikkat çekiyor. Hedef kitlesini her geçen gün genişleten markanın pazara sunduğu iddialı modellerden biri de BMW 220d Coupe. Test videosunu da izleyebileceğiniz aracı ntvmsnbc.com okuyucuları için test ettik.

2008, Dakar’a hazır

Peugeot 2008 DKR, Red Bull ve Total ile 2015 yılından itibaren dünyanın en uzun ve zor raid rallisinde 10 bin kilometrede mücadele edecek.

Papa'nın 'Symbol'ü

Türkiye ziyaretine Ankara’da başlayan ve zırhlı bir Volkswagen Passat’la görüntülenen Papa Francis, İstanbul’da daha mütevazi bir araçla seyahat etti; Renault Symbol.

ntvmsnbc Otomobil

    reklam

    reklam